A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Златопільської міської ради Харківської області
Харківська обл., м. Златопіль

Засідання територіального методичного об’єднання вчителів галузі «Суспільствознавства»

Дата: 09.10.2024 14:09
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

09 жовтня 2024 року на базі ліцею №7 відбулося засідання ТМО вчителів галузі «Суспільствознавства» (керівник – Олена ГРИЦЮК) в онлайн-форматі за темою «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на основі використання методів продуктивного навчання та виховання в умовах вільного розвитку особистості на засадах Концепції Нової української школи».

Під час засідання були розглянуті питання з досвіду роботи:

- Продуктивне навчання на уроках історії як шлях розвитку успішної особистості (Іваненко К.В., вчитель ліцею №6).

- Формування ключових компетентностей учнів засобами інноваційних технологій на уроках галузі «Суспільствознавство» (Чубукін О.О., вчитель ліцею №3 «Успіх», Грушинська філія).

- НМТ: досвід, проблеми та шляхи їх реалізації. Складання моделі підготовки до ЗНО/НМТ - 2024 з історії України (Чернега І.В., вчитель ліцею №5).

- Як оцінювати учнівство 5-9-х класів НУШ (Грицюк О.С., керівник ТМО).

Вчителі відвідали онлайн-урок історії України в 11А класі за темою «Інтеграція Кримської області до складу УРСР» (Коваленко О.О., вчитель ліцею №7). На уроці використані інноваційні методи та прийоми навчання, за допомогою яких в учнів формується національна свідомість, розуміння значення державних кордонів, міжнародних відносин, та поваги до історичної правди. Урок допоміг розвинути навички аналізу історичних подій, критичного мислення, вміння працювати з різними джерелами інформації За листами спостереження можна зробити висновок, що урок був проведений на високому науково-теоретичному та методичному рівні.

Майстер-клас. Тематичні етюди «Canva для групової та спільної роботи» провела для вчителів Білаш Т.О., вчитель ліцею №7. Майстер-клас добре організований і структурований. Тетяна Олексіївна доступно пояснила функціонал Canva та як його можна використовувати для ефективної групової роботи. Одна з найсильніших сторін майстер-класу – активна взаємодія з учасниками, які мали можливість ставити питання в режимі реального часу та отримувати відповіді. Також була можливість безпосередньо на практиці спробувати використовувати Canva для спільного редагування проєктів у невеликих групах.

За листами спостереження майстер-клас проведений на високому науково-теоретичному та методичному рівні.


Також розглянули наступні питання:

- Нові підходи до організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з історії та правознавства, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, конкурсу-захисту МАН (Грицюк О.С., керівник ТМО).

- Участь вчителів у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2025» (Антонова Л.М., консультант КУ  ЦПРПП»).

- Про участь у XVІ Міжнародній науково- практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та георафії» (Антонова Л.М., консультант КУ «ЦПРПП»).

- Підготовка та проведення тижня правознавства (Грицюк О.С., керівник ТМО).

 

Засідання пройшло в творчій та доброзичливій атмосфері.



« повернутися

Вхід для адміністратора