A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Златопільської міської ради Харківської області
Харківська обл., м. Златопіль

Засідання територіального методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Дата: 15.10.2024 15:10
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

15 жовтня 2024 року відбулося планове засідання ТМО учителів зарубіжної літератури за темою: «Розвиток креативного мислення на уроках зарубіжної літератури засобами інноваційних технологій».

І хоч засідання відбулося онлайн, але гостинно приймали та ділилися своєю педагогічною майстерністю вчителі Первомайського ліцею №6.

План роботи був насиченим. Перший етап роботи – це тематичний івент «В педагогічному морі педагогічних реформ», в якому вчителі міста представили на огляд презентаційні виступи про власний досвід, про нові підходи до викладання, особливості сучасних методів. З доповідями виступили:

•    Тетяна ЗОЛОТУХІНА, вчитель ліцею №2 з темою «Використання сервісу Zoom в умовах дистанційного навчання. Спеціальні можливості: Zoom-квести, дошка Zoom тощо»;

•    Наталя БРОВКО, вчитель ліцею №2 з презентацію із власного досвіду роботи «Кейс сучасних освітніх інтернет-ресурсів в роботі вчителя зарубіжної літератури. Практичний аспект»;

•    Олена БІДА, вчитель ліцею №5 з матеріалом «Візуалізація навчального матеріалу на уроках зарубіжної літератури».

Всі виступи були цікавими, корисними і стануть до пригоди для вчителів різних напрямів після долучення їх на сайт КУ «ЦПРПП».


У рубриці «Панорама творчості «Ваша Величність урок» вчителі Первомайського ліцею №6, Тетяна ТУШЕВА та Валентина КОВАЛЕНКО, представили бінарний урок зарубіжної літератури та української літератури у 6А класі за темою «Дружба – найцінніший скарб (за творами В.Нестайка «Тореадори з Васюківки» та Міхаеля Енде «Джим Ґудзик і машиніст Лукас»).

Урок сучасний, на уроці було безліч різноманітних форм роботи – від традиційної роботи над текстом до використання штучного інтелекту. Діти активно працювали, мікроклімат на уроці був доброзичливий, вчителі багато спілкувалися з дітьми, обговорювали важливі питання про дружбу та друзів. Урок було проведено на високому науково-теоретичному та методичному рівні.

Була проведена практична робота «Створення різних видів роботи з учнями через різноманітність інтернет-ресурсів на уроках зарубіжної літератури».

Були запропоновані завдання: створити пантбук на одну з літературних тем та створити алгоритм вивчення нового матеріалу через прийом «Інсерт». На початковому етапі було представлено теоретичне обґрунтування цих прийомів. А далі на дошці Ліно та в Google-презентації запропоновано створити практично.


Останнім питанням було обговорення нової дорожньої карти учителя мовно-літературної галузі: інструментарії оцінювання (для 57 класів НУШ).

Спостереження та ідеї вчителі донесуть на педагогічні ради до своїх колег у ліцеях.

Семінар пройшов у теплій доброзичливій атмосфері.



« повернутися

Вхід для адміністратора