A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Златопільської міської ради Харківської області
Харківська обл., м. Златопіль

Засідання територіального методичного об’єднання вихователів груп раннього віку та молодших груп закладів дошкільної освіти

Дата: 28.11.2024 11:01
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

27 листопада 2024 року відбулося чергове засідання ТМО вихователів груп раннього віку та молодших груп закладів дошкільної освіти Первомайської міської територіальної громади.

Тема зустрічі, що проходила в очному форматі на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників, була присвячена впровадженню професійного стандарту «Вихователя дошкільного закладу» за трудовою функцією «Професійний розвиток та самовдосконалення».

Розпочалося засідання із реєстрації та вхідного анкетування, що допомогло виявити очікування учасників. Інтерактивна вправа «Очікування та побажання» створила дружню атмосферу і налаштувала на продуктивну співпрацю.

Вихователь ЗДО №10 Оксана БАСОВА презентувала актуальну інформацію про цифрову компетентність педагога, акцентуючи увагу на значенні медіаграмотності в сучасному освітньому процесі.

Наталя МУРЖА із ЗДО №14 представила доповідь про правила безпечної поведінки в цифровому середовищі, що викликало жваве обговорення серед учасників.

Практична частина засідання була присвячена оволодінню цифровими інструментами. Вероніка КОРОТКА із ЗДО №10 презентувала досвід роботи на тему «Можливості інструментів для створення відео до занять (Movavi Video Editor)», показавши, як створювати яскраві та пізнавальні відеоматеріали.

Олена ЗУЄВА, вихователь-методист ЗДО №10, організувала івент на тему «Штучний інтелект як інструмент для роботи вихователя». Учасники отримали практичний досвід використання ресурсів штучного інтелекту, що допомагають створювати інтерактивні заняття та візуалізації. Рефлексія та вихідне анкетування допомогли сформувати рекомендації для подальшої роботи.

Засідання стало справжньою платформою для професійного зростання вихователів. Учасники високо оцінили можливість знайомства з новими інструментами та обміну досвідом. Домашнє завдання – створення новорічного відеоролика за допомогою зображень, згенерованих ШІ – стане продовженням напрацювань під час засідання. Завдяки таким зустрічам ТМО допомагає вихователям не лише йти в ногу з часом, але й випереджати його, створюючи інноваційний освітній простір для дітей дошкільного віку.



« повернутися

Вхід для адміністратора